Zbliżające się szkolenia

Wiemy, że Twoja znajomość Platformy ServiceNow może być na różnym poziomie, dlatego dostarczamy akredytowane przez ServiceNow, certyfikowane szkolenia dla administratorów, developerów i użytkowników ServiceNow, uzupełnione o szkolenia ITIL i ISO 20000.

ITIL Foundation

Brak nadchodzących szkoleń.
Podczas 2-dniowego szkolenia omawiane są podstawy zarządzania usługami IT zgodne z dobrymi praktykami opisanymi w bibliotece ITIL. Celem kursu jest poznanie i zrozumienie najważniejszych pojęć, zasad oraz założeń związanych z procesowym modelem zarządzania cyklem życia usług. Szkolenie przygotowuje uczestników do zdania egzaminu i uzyskania oficjalnego certyfikatu ITIL Foundation.

ServiceNow Fundamentals (formerly: ServiceNow System Administration)

Najbliższy termin: 12/06/2018, Warszawa
Podczas 3-dniowego interaktywnego kursu, uczestnicy poznają funkcje i usługi platformy. Pracując na własnej instancji systemu uczą się wykonywać podstawowe zadania administracyjne i konfiguracyjne. Uczestnicy nauczą się m.in. realizować podstawowe zadania konfiguracyjne, pracować z politykami interfejsu (UI), politykami danych, akcjami interfejsu, regułami biznesowymi i skryptami klienta, aktywować pluginy...

ServiceNow Advanced System Administration

Najbliższy termin: 23/05/2018, Warszawa
Podczas 2 dniowego kursu, uczestnicy szkolą się jak zarządzać systemem ServiceNow, jak dostosowywać wybrane funkcje do wymagań organizacji oraz jak automatyzować kolejne procesy. Poza przekazywanymi przez trenera treściami merytorycznymi, uczestnicy realizują szereg zadań praktycznych. Ramy kursu obejmują dobre praktyki wokół głównego zestawu aplikacji ServiceNow.

Opinie naszych klientów

TRENERZY

Korzyści

nauka na własnej instancji ServiceNow

4 lata doświadczenia szkoleniowego

nowe umiejętności i rozwój zawodowy

praktyczne przykłady zastosowań

praca w małych grupach szkoleniowych

egzamin ServiceNow System Administrator

profesjonalne materiały szkoleniowe

szkolenia z certyfikatem uczestnictwa

Chciałbyś wiedzieć więcej?

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde Twoje zapytanie